Stránky fanúšikov kežmarského hokeja | Hokejkk.6f.sk

Začala sa príprava...

Prvý prípravný zápas SkiPark MHK Kežmarok proti poľským Katowiciam...

Kežmarok začal sériu prípravných zápasov pred novou sezónou. Zápas sa začal z oboch strán ofenzívne. Už v 8. minúte sa kežmarčania tešili z prvého presného zásahu, keď sa presadila nová posila z Košíc Martin Slovák. Poliaci však už v 10. minúte vyrovnali. V 15.minúte už kežmarčania opäť vyhrávali zásluhou Lemešániho.

V ďalšom priebehu prvej a druhej tretiny sa zrodilo množstvo šancí na obidvoch stranách no bez gólu. Až v záverečnej tretine sa vrece s gólmi roztrhlo. Najprv v 45.minúte upravil na 3:1 svojím druhým gólom Slovák. Katowiciam sa podarilo ešte ráz znížiť v 54.minúte. Po peknej akcii v 55.minúte zvýšil Gábriš. A nakoniec účet tohto stretnutia uzatvoril presnou strelou Fedor.

Na dnešnom zápase sa taktiež predstavil aj Kežmarský FanClub, ktorý sa staral o dobrú športovú atmosféru. Tešíme sa na ďalšie stretnutia našich hokejistov!!!

Nasledujúci zápas odohrajú kežmarskí hokejisti vo Zvolene

Autor: Deco

<Staršie | tento článok | Novšie>

Napísané: 27. 7. 2007, 21:57 | Prečítané: 2431x | Kategória: Novinky | Napísal: Tommy |