Stránky fanúšikov kežmarského hokeja | Hokejkk.6f.sk

Odveta v Spišskej Novej Vsi

Dňa 7. augusta 2007 cestovali kežmarskí hokejisti do Spišskej Novej Vsi...

Po jednoznačnej výhre 7:1 na domácom ľade cestovali kežmarskí hokejisti do metropoly spiša, minulosezónnemu finalistovi - Spiššskej Novej Vsi. Lepšie začali domáci, keď v presilovej hre skóroval František Koky. Domáce publikum sa však dlho netešilo, Kežmarčania stihli ešte do prestávky vyrovnať na 1:1 zásluhou Pavla Segľu. Domáce hľadisko opäť zajasalo po góle Tomáša Saxa ktorý skóroval na 2:1 pre domácich. Domácich fanúšikov zarmútill v 33. minúte Pavol Segľa keď svojím druhým gólom vyrovnal na 2:2.
V tretej tretine sa začal hrať svižný hokej, šance boli aj na jednej aj na druhej strane. Spišská Nová Ves prestriedala brankára, do bránky nastúpila letná posila z Poľska - Artur Ziaja ktorý v 46 minúte inkasoval gól z hokejky Fábryho. Stav 2:3 sa už nemenil a tak Kežmarskí hokejisti neprehrali ani svoj štvrtý prípravný zápas.

Príprava bude pokračovať 10. augusta v Liptovskom Mikuláši, tradične o 17:00. Najbližší domáci zápas odohrajú naši hokejisti dňa 14.augusta 2007 proti Zvolenu. Keďže to bude prvé extraligové mužstvo, ktoré sa predstaví na kežmarskom ľade v období prípravy, všetkých Vás srdečne pozývame...

<Staršie | tento článok | Novšie>

Napísané: 8. 8. 2007, 11:33 | Prečítané: 1134x | Kategória: Novinky | Napísal: |