Stránky fanúšikov kežmarského hokeja | Hokejkk.6f.sk

Od lídra naprázdno!

ŠHK 37 Piešťany - Skipark MHK Kežmarok 5:2

Góly: 04:13 Baran (R.Kolník,Pupák), 29:32 R.Kolník (Bučka), 41:40 Chrenko (Rosa), 43:19 R.Kolník (Bučka), 57:06 R.Kolník (Pupák), - 10:07 Bednár (Slaninák,Klempa), 48:40 Dubaj (Vastuško),

Strely - 35:20

Od úvodu sa obaja súperi pustili do seba zhurta, hneď v druhej minúte Mikušovič svojim vylúčením ponúkol šancu hosťom, ale boli to domáci, ktorí mali obrovskú príležitosť. V oslabení šiel Chrenko sám na Klempu, ale ten ho "vychytal". No potom ponúkol svoju typickú prihrávku na bránkovisko Kolník Baranovi a bolo 1:0. V 11.minúte pri stálom tlaku domácich pri jednom zmála vhadzovaní v obrannom pásme domácich prekvapil pohotovou strelou Bednár a puk sa prekotúlal pomedzi Tomekove betóny - 1:1. Následne mali domáci zopár dobrých príležitostí, proti nim stál ale skvelý Klempa.

Do druhej časti vstúpili presilovou hrou hostia, domáci však výborne bránili a na piešťanskom štadióne sme mohli sledovať vynikajúci hokej v podaní oboch aktérov. V polovici stretnutia využil druhú po sebe idúcu presilovku na vsietenie gólu Rado Kolník, ktorý y uhla prekvapil Klempu, čakajúceho na prihrávku pred bránku. Po tomto góle sa tempo hry ešte zvýšilo, pekné sólo cez celé ihrisko predviedol Mikušovič, avšak bez gólového úspechu. V závere tretiny sa hra aj priostrila, diváci sa mali na čo pozerať...

Úvod záverečného dejstva vyšiel domácim ako lusk. Prvé dva puky smerujúce na Klempu skončili v jeho sieti, najprv silou vôle dotlačil puk za bránkovú čiaru Chrenko a o necelých deväťdesiat sekúnd skóroval R.Kolník. Potom prišli chvíle hostí na dlho mali územnú prevahu a tesne po boxerskej vložke v podaní dvoch Piešťancov a dvoch hráčov Kežmarku znížil na rozdiel dvoch gólov  Dubaj. Konečné slovo vo výbornom rýchlom a tvrdom stretnutí mal disponovaný Rado Kolník, v 57.minúte zavŕšil hetrik. Piešťany z dvoch víkendových stretnutí vydolovali plný počet bodov...

Zostava ŠHK 37 Piešťany: Tomek - Filip, Bučka, Grman, Blaško, A.Kolník, Baron, Grunner ,Kalafut -  Baran, R.Kolník, Pupák, Chylo, Mikušovič, Mucha, Rosa, Peško, Chrenko, Rybárik, Učeň, Uhrík

Tréner: Klement Milan, Asistent: Sýkora Roman

Súpiska HKM SkiPark Kežmarok: Klempa - Dora,  Jaseňák, Klein, Bartoň, Žemba, Vencel, Teplický, Poláček, Ficko,  Kopkáš, Dubaj, Bednár, Slaninák, Bača, Vastuško, Gavalier, Rusnák, Schneider

<Staršie | tento článok | Novšie>

Napísané: 29. 11. 2009, 14:26 | Prečítané: 853x | Kategória: Novinky | Napísal: oksim |