Stránky fanúšikov kežmarského hokeja | Hokejkk.6f.sk

L.Mikuláš - Kežmarok 0:2

Dňa 10.8. odohrali naši hokejisti jeden z ďalších prípravných zápasov, tentoraz proti extraligovému tímu MHK 32 LI-PA L. Mikuláš. + zostavy tímov

Prvá tretina sa začala lepšie zo strany domáceho tímu, ktorý v priebehu prvých pár minút ohrozil bránu Kežmarku hneď niekoľko krát a neraz chýbalo Liptákom len šťastie, aby sa dostali do vedenia. Počas prvej tretiny sa naši hráči zväčša bránili, keďže boli často vylučovaní. Napriek tomu minútu pred koncom po neuveriteľnej ?delovke? Sadikiho, ktorý mal podporu v hľadisku, kde sa spoločne s nami nachádzal aj jeho otec, sme sa mohli radovať z gólu. Celý štadión ostal v nemom úžase, vrátane domáceho fanklubu, a celým štadiónom sa ozývala iba radosť a skandovanie členov fanklubu Kežmarku, ktorí hnali svojich hrdinov dopredu.
V druhej tretine naši hráči po vsietení gólu otvorili hru a začali viac útočiť, čím sa zápas spestril a herne vyrovnal. V 33. minúte krásne vyšachovali domácu obranu Zlocha so Segľom a druhý menovaný zvýšil vedenie hostí už na 2:0. Opäť sme si mohli s veľkou radosťou zakričať ?Kežmarok je najlepší?. Dokonca druhej tretiny sa stav už nemenil a tak vyhrával nováčik už dvojgólovým rozdielom.
V tretej tretine sa hral vyrovnaný hokej na obidvoch stranách. Liptáci sa ešte pokúšali vsietiť kontaktný gól, avšak skvele chytajúci brankár hostí (Kučera) bol proti. Za zmienku stojí aj bitka medzi domácim Rúfusom a Kežmarčanom Fábrym zo začiatku tretej tretiny. Aspoň tu si mohli domáci fanúšikovia zaskandovať meno svojho hrdinu. Napriek tomu sa konečný stav už nemenil a Kežmarok tak vyhral aj svoj piaty prípravný zápas v rade.

Autor : dada

L.Mikuláš: Falter ? M. Grman, D. Rehák, M. Droppa, Rúfus, Kadlubiak, M. Školiak, Matejka, Petran ? B. Pohanka, Hovorka, Kriška ? Rób. Huna, Kuric, Rich. Huna ? Kövér, Holečko, Ulehla ? Oravec, Bartík, Lopuski.

Kežmarok: Kučera ? Strapko, Gabriš, Petrina, Brincko, Kall, Brejčák, Sadiki, Žemba ? Fábry, Gajdoš, Drotár ? P. Segľa, Palovčík, Zlocha ? Frank, Fedor, Pavličko ? Lemešáni, Klein, Bednár.


<Staršie | tento článok | Novšie>

Napísané: 15. 8. 2007, 00:01 | Prečítané: 1099x | Kategória: Novinky | Napísal: |
Komentáre: 0

Zatiaľ žiaden príspevok, napíš a budeš prvý/á :D

Pridaj komentár
Pridávať komentáre môžu len prihlásení užívatelia!

Spracované za: 0.197s
Sekcia pre redaktorov: Control Panel
(C) oksim & shifty 2007 - 2023
Všetky práva vyhradené