Stránky fanúšikov kežmarského hokeja | Hokejkk.6f.sk

Kežmarok - Zvolen 4:0

Kežmarskí hokejisti vyhrali aj druhý zápas so Zvolenom, tentoraz presvedčivo 4:0.

Dnes si našlo cestu na štadión oveľa viac divákov ako v predošlých stretnutiach a určite neľutovali. Už v prvej tretine padli dva góly - obidva na strane domácich. O prvý sa postaral Martin Drotár a na 2:0 pre Kežmarok zvyšoval v presilovke Richard Šechný. Zvolenčania mali šance odpovedať ale nedokázali prekabátiť Martina Klempu, nepodarilo sa im to v prvej tretine ani v nasledujúcich, keď viackrát nevyužili presilovku 5 na 3. V druhej časti hry upravil na 3:0 opäť Šechný a konečnú podobu dal výsledku Ján Zlocha - 4:0.

Martin Klempa potvrdil v dnešnom zápase, že chytať nezabudol a mal formu ako z nedávneho finále prvej ligy. Jediné, čo môžme našim chlapcom vytknúť je nedisciplinovanosť, z ktorej potom pramenia oslabenia a góly, aj keď dnes zvolenčania nedokázali dať ani jeden. Kežmarok pokračuje v prípravných zápasoch v piatok proti HC Košice. Zatiaľ sme neprehrali a za predvedenú hru sa tiež hokejisti hanbiť nemusia.

Diváci: 950

>>>>>Fotogaléria zo zápasu<<<<<

<Staršie | tento článok | Novšie>

Napísané: 15. 8. 2007, 13:00 | Prečítané: 1870x | Kategória: Novinky | Napísal: |