Stránky fanúšikov kežmarského hokeja | Hokejkk.6f.sk

MHK Skipark Kežmarok - Sanok 4:4

28. augusta odohrali naši hráči jeden z ďalších prípravných zápasov, v poradí už 10. zápas, tento krát proti tímu z neďalekého Poľska - KH Sanok.

Zostava Kežmarku:
Kučera, Klempa ? Strapko, Gábriš, Sadiki, Žemba, Brincko, Petrina, Brejčák, Kall ? Drotár, Šechný, Slovák, Klein, Pavličko, Frank, Zlocha, Palovčík, Kraus, Lemešáni, Gajdoš, Bednár


Zápas sa začal presne o 17 hodine, kedy hlavný rozhodca Kubuš hodil úvodné buly zápasu. Stretnutie začali aktívnejšie domáci, keď peknými kombináciami neraz vyšachovali poľskú obranu, avšak dobre chytajúci brankár hostí všetky možné ohrozenia bránky hasil skvelými zákrokmi. Potrestanie chybnej obrany prišlo však pomerne rýchlo, keď z modrej vypálil Sadiki a tesne pred hosťujúcim brankárom tečoval Bednár. Tak sa domáci fanúšikovia mohli tešiť po prvý krát v stretnutí. Naša radosť však netrvala dlho, hráči Sanoku odpovedali čoskoro gólom Radmanského, ktorý prekonal dovtedy dobre chytajúceho Kučeru. Takto hostia vyrovnali stav na 1:1 a zápas sa začal odznova. Hostia sa už na väčšie ohrozenie Kučerovej bránky nezmohli, ale naši sa ešte dokázali dostať do vedenia, keď sekundu pred koncom prvej tretiny skóroval Pavličko. A tak stav po prvej tretine 2:1 v prospech domácich.

V druhej tretine sme videli pekné šance oboch tímov. Naši opäť raz menej korčuľovali, menej napádali, čo sa im vypomstilo, keď Poliak Cwikla dal vyrovnávajúci gól. A tak naši opäť prišli o jednogólové vedenie. Hoci naši chlapci ohrozovali bránku hostí takmer stále, dlho nemohli poslať puk za chrbát poľského gólmana, no nakoniec sa to podarilo Drotárovi, ktorý tak dostal domácich opäť do vedenia. Avšak aj na tento gól hostia čoskoro odpovedali, keď skóroval Lauko. Poľská radosť z vyrovnania však trvala len do 38. minúty stretnutia, keď svojou ?delovkou? prestrelil všetko Žemba, vrátane poľského brankára. Tak sa mohli fanúšikovia aj celá domáca striedačka tešiť už po štvrtý krát v zápase. Poliaci, hoci mali ešte niekoľko príležitostí, hlavne v presilovkách, nedokázali už Kučeru prekonať a tak stav po 40. minútach hry 4:3 pre tím spod Tatier.

V tretej tretine sme videli pár pekných akcií, ale nič ?oku lahodiace? , keďže celá tretia tretina už nebola skoro vôbec o hokeji. Na oboch stranách sa viac krát vylučovalo, ale ani hostia, ani domáci nedokázali početné výhody využiť vo svoj prospech. Tretia tretina nepriniesla nič zaujímavé, tak sme čakali na záverečnú sirénu, v domnení, že sa už nič nezmení a my tak môžeme osláviť ďalšie domáce víťazstvo. No na naše veľké prekvapenie, a myslím, že aj všetkých divákov 12 sekúnd pred koncom zápasu sme inkasovali vyrovnávajúci gól z hokejky Demkoviča. A tak konečný stav stretnutia napokon nerozhodne 4:4.Autor : DADA


<Staršie | tento článok | Novšie>

Napísané: 29. 8. 2007, 20:26 | Prečítané: 1700x | Kategória: Novinky | Napísal: |
Komentáre: 0

Zatiaľ žiaden príspevok, napíš a budeš prvý/á :D

Pridaj komentár
Pridávať komentáre môžu len prihlásení užívatelia!

Spracované za: 0.198s
Sekcia pre redaktorov: Control Panel
(C) oksim & shifty 2007 - 2023
Všetky práva vyhradené