Stránky fanúšikov kežmarského hokeja | Hokejkk.6f.sk

Košice lanária Šechného

Schyľuje sa k prestupovej bombe. Hokejové Košice majú eminentný záujem o 36-ročného Richarda Šechného. Útočník Kežmarku hrá v tejto sezóne v životnej forme a nečudo, že jeden z ašpirantov na titul poškuľuje po jeho službách. Dokonca sa už medzi majiteľmi konali aj prvé rokovania!

  Medzi najlepších hráčov hokejovej extraligy patrí aj útočník Kežmarku Richard Šechný. V dvadsiatich štyroch dueloch má na svojom konte už 27 bodov (12+15) a v tabuľke produktivity mu patrí skvelá piata priečka. Nečudo, že výborné výkony 36-ročného skúseného centra si všimli aj zástupcovia iných klubov, ktoré majú v tomto ročníku vyššie ambície než Kežmarok. Podľa našich informácií sa o Šechného služby už niekoľko dní intenzívne zaujímajú funkcionári Košíc. „Chceme získať Riša do nášho mužstva. Hrá v životnej forme, potrebujeme takého hráča. Dokonca sa už konali aj prvé rokovania s predstaviteľmi Kežmarku. Verím, že sa dohodneme,“ prezradil nášmu denníku zdroj z košického klubu.

Vráti sa po deviatich rokoch?

  Bývalý slovenský reprezentant začínal svoju seniorskú kariéru práve v drese oceliarov. S Košičanmi získal tri majstrovské tituly, naposledy v sezóne 98/99, potom odišiel do Zvolena. Ak by sa majitelia klubov dohodli na Šechného prestupe, do Košíc by sa vrátil po dlhých deviatich rokoch. „Zatiaľ o tom neviem nič. Môžem sa k tomu vyjadriť až potom, keď sa kluby dohodnú. Ja mám zmluvu s Kežmarkom do roku 2009,“ reagovala opora nováčika Šechný.

 

Zdroj: PLUS JEDEN ĎEŇ


<Staršie | tento článok | Novšie>

Napísané: 20. 11. 2007, 18:38 | Prečítané: 1853x | Kategória: Novinky | Napísal: |
Komentáre: 0

Zatiaľ žiaden príspevok, napíš a budeš prvý/á :D

Pridaj komentár
Pridávať komentáre môžu len prihlásení užívatelia!

Spracované za: 0.226s
Sekcia pre redaktorov: Control Panel
(C) oksim & shifty 2007 - 2023
Všetky práva vyhradené