Stránky fanúšikov kežmarského hokeja | Hokejkk.6f.sk

Vyspovedali sme redaktorov ostatných webov

Redakcia PoDC vyšla nedávnom s návrhom na spoluprácu aj pri tvorení stránok. Zatiaľ to dopadlo len nejakým malým kvízom, no možno v budúcnosti to bude niečo viac.

Článok je zo dňa 21.2.2008 ( niektoré veci ako ôsme miesto sa zmenili )

Vyspovedali sme redaktorov fans stránok klubov Martina, Žiliny, Kežmarku, Košíc a Skalice. Pridali sme aj názor admina stránky zo Zvolena. Do projektu sme zapojili aj niektoré ostatné mužstvá no asi nemali záujem spolupracovať. Tak za spoluprácu ďakujeme aspoň týmto redaktorom. Možno nejaké odpovede ešte len prídu. Ak prídu určite budú doplnené.

Pre adminov článok si môžete skopírovať na svoje stránky.


Z Martina nám prišli hneď dve odpovede:

1. Do konca základnej časti zostávajú tri kolá. Myslíte si, že má vaše mužstvo ešte o čo bojovať alebo je už o umiestnení rozhodnuté?

Všetko sa rozhodne v Trenčíne, no myslim že nam to tak či tak nepomôže, pretože neočakávam zaváhanie Košíc doma so Zvolenom alebo v Poprade. No samozrejme najradšej by som bol na 2. mieste.


2. HKm Zvolen pred sezónou sľuboval, účasť minimálne vo finále Play off a ligu majstrov. No zatiaľ postavenie v tabuľke vyzerá horšie ako minulú sezónu. Čo myslíte kde je chyba?

Netušim, strašne dlhu dobu sa hľadali. Oživenie prišlo až po "upratovaní" v kabíne. Samozrejme krízami prešlo každe mužstvo v Extralige, no vo Zvolene sa s ňou pasovali o čosi dlhšie.


3. Slovan Bratislava má aj túto sezónu jeden z najlepších kádrov v lige a opäť bojuje o titul. Iste Slovan patrí k extraligovej špičke. Čo si o tom myslíte zastavia sa až na konci po štvrtom vyhratom zápase PO?

Ak im to pôjde ako doteraz, tak skončia vo finale. Ale aby sa im nevyplatilo že hrali v Kežmarku len s par hračmi zo základnej zostavy, môže to niečo spraviť s formou.


4. Zvolen sa musel vyrovnať s vyhodením obidvoch brankárov a nástupom českého brankára Hudáčka. No Zvolen na druhé miesto stráca 5 bodov. Myslíte, že je to pre nich tento rok v základnej časti konečná a vyššie to nepôjde?

Kedže nastúpili v Martine, a som jeho fans, veril som našim chalanom, že to vzladnu a neurobia chyby ako ich spravili v poslednom zápase u nás. Tušim to skončilo 2:6 pre Zvolen.


5. Košice stratili trénera Šterbáka. Pod ich novým trénerom sa im veľmi darí. Vidíte odstúpenie Šterbáka ako pozitívne?

Neviem. Pána Šterbáka som bral ako jedného z tých najlepších trénerov v našej extralige, no ako ukazujú výsledky, tak som sa mýlil. Pravdepodobne to tam nejakým spôsobom brzdil svojou vysokotaktickou hrou. Košice majú káder kde sú strelci a hlavne utočný hráči a aj obrancovia.


6. Tento rok je extraliga veľmi vyrovnaná. No niektorí ľudia stále uprednostńujú na titul nejaký tým z BIG 4, ktorá sa viac - menej už rozpadla. Iné postavenie je pre ich fanúšikov sklamaním. Váš názor?

Tak fanúškovia z Bratislavy, Trenčína, Košíc a Zvolena si moc zvykli na vyhry, a je pochopitelné že stále chcu byť hore. Lenže hokej je šport v ktorom ste raz hore a raz dole. Tak ako Nitra par sezon dozadu bola 1. a teraz neni ani v play off. Na druhej strane Martinčania idú posledne 2 sezóny výkonnostne hore. Je ťahšie sa udržať hore ako sa tam dostať. No tiež si myslim že titul získa niekto z BIG-4, i keď by nebolo zle tuto BIG-4 vystriedať inými mestami :)


7. Všetci sme určite zaregistrovali nehodu gólmana MHC Vlasta Lakosila. Vlasto vyviazol naštastie viac - menej v poriadku. Poprosil by som redakciu MHC o informáciu o jeho stave ak je možné a kedy chystá návrat na ľad?

Vlasto už začal trénovať davnejšie a už bol aj na lavičke počas zápasu so Zvolenom. Samozrejme je to škoda že sa to stalo prave tesne pred dverami Play Off kedže statisticky je najlepším brankárom Extraligy a tiež to ani jemu nepomôže, no zatial ho dobre zastupuje v bránke Dzubina (až na spackaný zápas vo Zvolene). Som veľmi zvedavy ako to bude s nimi v Play Off.


8. Rišo Zedník. Téma  posledne najviac spomínaná. Myslíte si, že sa niečo podobné môže stať aj v našej lige? Malo by sa podla vás zaviesť pravidlo, ktoré označuje tento chránič za povinú výstroj?

Tieto zranenia sa vyskutujú naozaj zriedka. Je to fakt smola že sa to stane, pretože Richard bol práve tam kde nemal, a nemal ani šancu sa korčuli Oliho Jokinena vyhnúť kedže bol v pohybe. Myslím že to otriaslo každého Slovenského fanušika a aj svet. Je to vec hráča či si ten "krčník" da alebo nie, je možne že mu v pohybe, pri strelbe abo nahravke môže vadiť.


9. Čo myslíte. V mestách ako je Zvolen, či Poprad je návšteva na zimných štadiónoch mizerná. Kde je chyba?

Tak toto netušim. Moc záleží od štruktúry obyvateľstva aká tam je. Vypadá to tak že v tých to mestach niesu ludia na takého "bláznenie". Zvolen by som ešte pochopil hravali o vrchnejšie priečky a navšteva sa trochu zdvihla po vyhratych zapasoch, tam je to možno sila zvyku, že chcu len vyhravať. Veď aj po vyhratom zápase 6:2 či kolko to s Martinom diváci vo Zvolene začali odchadzať už 3 minuty pred koncom a to isto neboli Martinčania, asi nepoznaju "ĎAKOVAČKY" na ktoré ludia v inych mestách čakaju. V Poprade boli len raz vo finále a to bolo všetko. Odvtedy navštevy su slabe iba okolo 1500 ludi. Myslim že v iných mestách by za postavenie v strede tabuľky ludia dali veľa napriklad ako v Nitre či Mikuláši.


10. Ak o vidíte postavenie svojho týmu v PO a koho by ste si najviac želali do prvého kola?

Dufam že sa už prehryzieme cez 1/4finale. Myslim že za tuto sezonu si to zaslužime, ale PO je uplne iná súťaž a zaleží na šťastí či si aj na daný klub sadne. A klub ktorý by som chcel je asi Poprad, nedarí sa im tak. Nechcel by som ale Zvolen alebo Skalicu. Lebo Skalica teraz valcuje a chytila formu v pravy čas, Zvolen je natom trošku horšie ale doma je silny a neviem čo sa deje s Trenčínom, či nejako špekuluju alebo sa im fakt tak nedari.


11. Ako vidia vaši fanúšikovia túto sezónu?


V Martine sme s touto sezónou nadmieru spokojný, malo kto čakal že budeme hrať o 2. miesto po základnej časti. Hráči naplnaju štadion, kde pride okolo 4000 ludi a to svedčí samo o sebe, ludia sa tu bavia a dakuju im za predvedenú hru. Vypadnutie by mna osobne hnevalo, lebo sme hrali super sezonu, je to len čerešnička na torte, ale myslim že tento rok si zaslužime aspon to 1/2finále. Dufam že nam toto chlapci umožnia.


12. Kto získa podľa vás Ligový titul?

Určite Martin :) Ale nie, ťažko povedať chcem samozrejme nás no ak nepolavi nikoho forma vidim finale SLOVAN-KOŠICE a vyhrá Slovan.


13. Kto je najlepším hráčom každého týmu, ktoré sa zúčastnili tohto projektu?

Tak z Martina je to si myslim Lukáš Říha, ale len o kusok, bo každy zápas ťaha niekto iný, ale najčastejšie to je Řiha. Z Bratislavského tímu je to Marek Uram, ktorý je najskusenejšie a tie skusenosti aj využiva na 100%. V Košiciach patrí k najlepším hráčom Peter Bartoš, prehľad v hre, nahravky a silny 1 na 1. Zo Zvolena je najlepší si myslim Kopecký, dokaže dať gol vhodnú chvilu. V Trenčíne je to Andrej Kollár, chlap ako hora, tvrda strela a je ťažké ho odstaviť od puku. Zo Skalice tam je to bez debát - Žigmund Palffy, a to najmä po prichode Zálešaka. V Poprade sú viacery na titul NAJ hrača či už Halaj alebo Kroták, ale vyberám Reného Jarolina. Žilinčan je naj Peter Sivák štatistiky nepustia, ale ani Statien na svoj vek nehra zle. V Kežmarku je to nestarnúci Richard Šechny, i gólman Klempa tam chyta veľmi dobre, no s takou obranou sa ťažko chyta. V Nitre by som dal za najlepšieho Ľuba Kolníka, aj ked nevedie v NR produktivitu. V Mikuláši sú strelcami Hunovci no najviac sa mi pačil Kriška. Za SR20 by som dal Erika Čaladiho, i ked koniec sezony stravil v Nitre.


14. Váš najlepší okamih tejto sezóny, ktorý vás stretol?

Určite postavenie a hra MHC MARTIN, nečakal som to. A som rad že je aj super nalada a komunikacia medzi FANS a HRAČMI.


Opäť redaktor z Martina:

1. Martin má stále o čo bojovať. Čakajú nás ešte 3 zápasy. V utorok náš čaká Zvolen,  ktorý je hneď pod nami v tabuľke. V piatok cestujeme do Trenčína,  kde sa pravdepodobne rozhodne o postavení na vrchných priečkach. V nedeľu hostíme doma Poprad,  bude to zaujímavý zápas, ale moc prekvapení nečakám.

2. Chyba bude v tom, že si dali moc veľké ciele, ktoré nie sú až také ľahko dosiahnuteľné.

3. Slovan má opäť veľkú šancu získať titul a či sa zastavia alebo nie, záleží len na nich a ich odhodlaní.

4. Podľa môjho skromného názoru Zvolen vyššie základnú časť nepôjde. Kúpa brankára Hudáčka je veľmi dobrý krok.

5. Odchod Šterbáka nevidím moc pozitívne. Opustil klub, keď to najviac potreboval, ale ako ukázal čas, spravil dobre keď odišiel.    

6. „BIG 4" sa už rozpadá a liga sa vyrovnáva. Sklamaním je pre mňa tento rok Nitra, jednoznačne mala na viac. Najväčším prekvapením je pre mňa Kežmarok. Ostatné kluby ma nijako neprekvapili, ani nesklamali.

7. Nehoda Lakosila ma veľmi znepokojila. Našťastie sa mu nič vážneho nestalo. Mal pár odrenín, niekoľko stehov na bruchu a na ruke (pokiaľ sa nemýlim) a narazenú ruku, ktorú mu dali do dlahy. 10 dní sa zotavoval z autonehody. Teraz už trénuje a včera sa aj zapojil do hry i keď iba na lavičke.

8. Určite sa to môže stať aj v našej lige. Nuž, nie som zástancom toho, že by mal byt chránič krku povinný. Je to každého vec, či ho bude mať alebo nie. Takéto hrozné prípady sa stávajú našťastie zriedkavo.

9. Chyba je v ľudoch. Proste ich hokej nebaví a nie sú to „fanušíkovské mestá".

10. Najviac by som si prial jednoznačne Skalicu. Myslím, že cez ňu máme najväčšiu šancu prejsť do ďalších bojov o najvyššiu priečku.

11. Určite veľmi pozitívne, takmer celú ligu sme na prvých priečkach. V Martine je hokejový ošiaľ.
12. Pre mňa ho už vyhral Martin, za to čo túto sezónu dokázal.

13. V Martine je to pre mňa Guntis Dzerins. Na Slovane brankár Sasu Hovi. Košiciach Peťo Bartoš. V Trenčíne Andrej Kollár. Skalica to je jasné... Pálffy. V Poprade Jarolín. V susednej Žiline Važan a v Kežmarku Šechný.

14. Môj najlepší okamih ťažká otázka. Tých okamihov bolo veľmi veľa a nie je ľahke vybrať, ale tak vyberiem jeden, bol to megavýjazd v Nitre.


Redaktor zo Žiliny:

1. Nad Kežmarkom máme len 5bodový náskok, takže určite musíme stále bojovať a to duplovane, keď zvážime fakt, že Kežmarok včera vyhral na Slovanom Bratislava.

2. Keďže nemám až taký dobrý prehľad o HKm ZVolen na túto otázku nemôžem odpovedať na 100%. No však v posledných kolách sa HKm ukázal ako jeden z tých lepších klubov extraligy.

3. Podľa mňa si už Slovan svoje odohral a je čas aby sa niekto iný stal majstrom. Aj keď zo začiatku hrali ako stroje v poslednom období to vyzerá úplne inak.

4. Pokiaľ by naozaj dokázali vyhrať tie tri posledné zápasy tak šanca tu je. Ale keďže ho zajtra čaká veľmi ťažký zápas s Martinom tak moja odpoveď je nie.

5. Nie nevidím. Pokiaľ viem Košiciam sa darilo aj predtým. A Janko Šterbák je jeden z najlepších trenerov!!

6. Fandím síce svojmu klubu, t.j. Žilina, ale keďže niektoré výkony nenasvedčujú tomu aby sme boli majstrami tak by som to asi prial Martinu, ktorý v tejto sezóne ukázal čo je to hokej!A chcem prizvukovať, že toto je môj osobný názor!

7. -

8. Pravdepodobnosť je veľmi vysoká. Ako ktosi povedal: "ani ochrana krku Vám nezaručí, že sa Vám nič nestane!"

9. Je na to viac teórii. Buď je to vysoké vstupné, alebo sa na ten hokej nedá pozerať. A sú aj ľudia, ktorý sa jednoducho boja ísť na ten hokej, pretože ako vieme tá ochranka poväčšinou kontroluje len lístky. (ale sú aj výjnimky)

10. Tak jednoznačne Žilinu a Poprad . :-)

11. Opäť je to môj vlastný názor, ale asi aj názor iných. Určite sme dokázali viac ako v minulej sezóne, ale ešte stále máme čo doháňať. Keby sa to malo známkovať tak by to bola asi 3.

12. Veľmi ťažká otázka. Ale asi teda ten Martin.

13. Tak Žilina - jednoznačne Peter Sivák, MHC Martin - Lakosil Vlastimil, HKm Zvolen - Hvila Lukáš, Dukla Trenčín - Hanzal Marcel, HC Košice - tu sú traja - Gron Stanislav, Gabo Špilár a NO.1 Mirko Lipovksý, HK ŠKP Poprad - Šimonovič Miroslav,HK 36 Skalica - Žigo Pálffy no a posledný Slovan - Hreus Michal.

14. No netýka sa to zápasov, ale skor fan predmetov a to bolo to konrkétne vtedy, keď sme dostali fan dresy. :-)


Redaktor z Kežmarku:

1. Myslím si, že šanca na play off tu ešte stále je, ale aj tak, Žilina má vhodnejších súperov, predsa Nitra a SR 20 su priateľnejší ako Skalica. No nechajme sa prekvapiť

2. Zvolen sa dlho rozbiehal, mal slabý štart do sezóny a tam prakticky stratil kontakt s čelom tabuľky

3. Keď sa Slovanu nestane nič (zranenie kľúčového hráča) tak to vidím na ďaľší titul pre Slovan

4. Nechajme sa prekvapiť, ale šanca je vždy

5. To neviem posúdiť, Košice som nikdy špeciálne nesledoval. Ale výmena asi prospela, veď ťahajú 7 víťazstiev v rade

6. Tento rok nie je silná 4rka, ale 6tka :) toď môj názor :-D

8. Stať sa to môže aj u nás, to je jasné, ale predsa NHL je niečo iné ako extraliga, tu u nás nevidíme toľko osobných súbojov, málokedy dokonca hráč hráča "nabije" na mantinel. A či zaviesť chránič krku ako povinnosť? Podla mňa nie, ak hráč chce tak nech si ho dá, ak nie tak nie.

9. V Poprade jednoznačne preto, že Kežmarok postúpil do Extraligy a na Poprad chodilo mnoho ľudí z Kežmarku. Na začiatku sezóny títo ľudia chodili do KK, teraz buď nejdu nikam, alebo do Popradu, lebo hra Kežmarku v posledných zápasoch už nie je to čo bolo - je to veľké trápenie.
A Zvolen? Neviem, tam veľmi nevidím, ale ľudia o hokej asi už nemajú záujem :)

10.
Tak dúfam ze play-off bude - historicky prvé. A my Kežmarčania si už veľa nenavyberáme, buď Slovan alebo nik :)

11.
Zo začiatku to bolo skvelé, plný dom, super hokej, potom Bartečko, to bola radosť pozerať. Teraz je to už iné. Nádych opadol, hra už nie je taká, na hokej chodia už len skalní...

12.
Slovan

13.

Slovan - Hovi / Lažo
Košice - Špilár
Martin - Beran
Zvolen - Lipiansky
Trenčín - Pardavý
Skalica - Pálffy, nie je o čom
Poprad - Slovák, veľká strata pre  KK keď ho pustili Popradu
Žilina - Stantie - veľa skúseností a dávka štastia :)

14. Výhra nad trenčínom 3:2 doma, fantastický Klempa, keď 3000 ľudí skandovalo jeho meno (na to nikdy nezabudnem), vtedy chytil aspon 5 gólov :)


Redaktor Zvolen:

1. Zvolen á určite o čo bojovať. Na druhe miesto strácame 5 bodov, čo myslím nie je nemožné ale jednoduché to iste nebude, hlavne keď pozrieme na to, akí súperi nás čakajú.

2. Tento rok máme ligu veľmi vyrovnanú. Vyhrať play off môže už naozaj každé mužstvo. Ale kď sa to finále ľubovalo, tak myslím sa tam dostaneme.

3. No..Ťažko povedať. Slovan má fakt nabitý káder, a asi ťako ich niekto zastaví keď sa rozbehnú. Aj keď najradšej by som bol, keby ich stopla hneď Žilina alebo Kežmarok.

4. Myslím a dúfam, že Zvolen to ešte potiahne vyššie.

5. Toto je pre mňa ťažká otázka. Šterbák patrí iste k jedným z naj trénerov Slovenska. Myslím, že výsledky hovoria, že Košice pod novým vedením ešte neprehrali, takže iste tam bude aj pozitívum.

6. BIG 4 už podla mňa určite nie je to čo bola. Minimálne sa tam dostal Martin. Ľudia v mestách z bývalej BIG4 sú už podľa mňa hokeja tak trochu - sorry za výraz - prežratí.

8. Nemyslím si, že by sa to malo zaviesť ako povinná výstroj.

9. Keďže viem ako to vo Zvolene chodí tak si myslím, že je to tým, čo som povedal v šiestej otázke a úrovňou služieb na zvolenskom zimáku.

10. Neviem. tu sa ťažko navyberá. Ale myslím, že najskôr to bude Trenčín.

11. No. Vo Zvolene ich veľa nie je, ale všetci čo ich poznám chcú minimálne semifinále.

12. Podľa mňa má k nemu najbližšie Slovan

13.
BA - Uram, KE - Špilár, MT - Říha, ZV - Čierny Lacko, TN - Kolár, SI - Žigo, PP - Kroták, ZA - Kontšek, KK - Šechný

14. Dúfam, že príde v piatok, keď vyhráme nad Slovanom.

CARLOS Košice.

 1.Myslím si že určite áno... Bojuje sa o čo najvýhodnejšiu pozíciu pre Play Off.. Momentálne súperíme o 2 priečku s týmom MHC Martin, myslím si že to bude ešte zaujímavé....

2.Podľa môjho názoru team Zvolena nedisponuje takou kvalitou kádra ako si možno funkcionári myslia.. Ich najsilnejší post je trénerský.. Láďa Svozil už ako v Poprade tak aj vo Zvolene dokazuje že to jednoducho „umí“.. Zvolen mal jeden čas naozaj perfektnú fazónu. Rozhodne napriek možno slabšej súpiske na nasemifinále rozhodne má... Ďalej to je už otázka šťastia, momentálnej formy, psychiky, kompletnosti kádra...

3.Slovan rozhodne disponuje velkou kvalitou.. Prakticky si udržali minuloročný majstrovský káder, ktorý doplnili... No majster dopredu nikdy nie je jasný a sú tu viaceré teamy ktoré by mohli uradujúceho majstra možno viac ako potrápiť.. Slovan je rozhodne asi najväčší favorit celého play off no sú tu 3 veci - vypustený záver súťaže sa nemusí ukázať ako najšťastnejšie riešenie... Myslieť si, že aj po odmlke to lusknutím prsta pôjde opäť perfektne je odvážne... Tou druhou vecou je fakt, že koruna býva ťažká . . . . Na Slovan bude vyvíjaný enormný tlak....A po 3 tie. Nič nie je horšie ako podcenenie súperov. Slovan svojou propagandou viď billboard-<http://www.hcslovan.sk/Preview/Billboard.jpg> sa už vidia byť majstri.. Prípadný následný pád môže byť veľmi bolestiví. . . .

4.Myslým si že áno...
 

5.Tréner Šterbák je nepochybne jeden z kvalitnejších trénerov.. Minulý rok sa mu v Košiciach darilo.. Ovládli sme viaceré štatistiky, hrali sme kvalitný hokej, nastrieľali najviac gólov, urobil si bodové maximum.. Túto sezónu bol tréner vystavený oveľa väčším tlakom ako sezónu minulú.. Raz keď to nejde tak to nejde, a tréner sa rozhodol na svoj post abdikovať.. Pravdepodobne cítil, že svojim odchodom uvoľní tlaky, a veril že toto ako posledné môže priniesť zmenu.. Stalo sa.. Prišiel tréner Čada, čo prinieslo aj spomínaný nový impulz, hráči začali viac bojovať a hneď sa to aj odrazilo na výsledkoch...

6.Je tu však viacero faktov.. Z historického hladiska, z hľadiska zázemia či už finančného, diváckeho,  hľadiska atraktivity sú tu 3 teamy- Slovan, Košice a Trenčín...Najprv bola big 2- Trenčín a Košice, neskôr sa k ním pripojil Bratislavský Slovan a ďalej je tu Zvolen, ktorí posledné desaťročie dosahoval naozaj úspechy a utvoril sa názov Big 4.. Fanúšikovia niektorých teamov si radi nahovárajú a uspokojujú sa momentálnou tabuľkou a možno nevedia pochopiť prečo sa stále spomínajú v súvislosti s titulom práve tieto teamy.. Treba si však uvedpmiť niekoľko základných vecí... Momentálny boom alebo tabuľka nie je zrkadlom atraktívnosti súpera.. Na to aby si team vytvoril atraktivitu, podvedomú silu to nejde z roka na rok.. Sú to roky práce, roky bojov o popredné priečky, roky úspechov... Prečo vo väčšine miest je to tak že na Slovan sú vypredané štadióny?? Že na Košice sa chodí so zárukou kvalitného hokeja... Že zápasy proti Trenčínu prinášajú väčší adrenalín.. Zvolen detto... Poraziť niekoho z týchto teamov je ako pre hráčov tak i fanúšikov „menších“ klubov rozhodne krajší a väčší úspech... Práve spomínane teamy sú ťahúnmi, práve oni spôsobujú to, že ostatne kluby nespia a neustále pracujú na sebe... Spomínané kluby niečo znamenajú aj v hokejovej Európe. Na záver ešte uvediem 2 príklady. Príklady na zamyslenie. 1- pokiaľ by hráčovi ponúkol zmluvu team z „top 4“ a team ktorý do top 4 nepatrí.. Identickú zmluvu, rovnaké podmienky.. Kde by podpísal? A tá druhá je, pokiaľ by sa vytvorila Spoločná československá liga a teamy z top 4 by odišli, myslíte že by extraliga bola stále taká atraktívna a kvalitná? Liga sa vyrovnáva to je pravda, ale z týchto dôvodov budú podvedomí uprednostňované teamy z tzv. big 4....Každý z týchto teamov môže mať aj slabšiu sezónu.. A kažým rokom niekot iný vystrlí.. Čo je len dobré... Príkladom môže byť Nitra ktorá sa už videla v silnej štvorke, no neprešli ani 2 roky a.... Ďalším príkladom môže byť team MHC Martin... Ja budem veľmi rád pokiaľ sa to nestane a Martin bude rok čo rok bojovať o popredné pozície.. Ale treba sa na veci pozerať triezvo a reálne a nebyť v oblakoch...
 

7. Prajeme Vlastovi skoré uzdravenie. Sme radi že to dopadlo aspoň takto . . .

8.Podľa môjho názoru, urobiť to povinným by nebolo správne.. Zdravie je každého osobná vec, každý je pánom svojho života.. Predsa hráči majú svoje roky, rozum, svoj vlastný úsudok... Malo by sa to viac doporučovať, urobiť tomu správny marketing v ktorom by sa snažilo vysvetliť ako je táto vec prospešná... Ostáva na každom hráčovi ako sa rozhodne. . . .
 

9.Zlá starostlivosť o fanúšikov, slabý marketing... Za ďalšie chýba mi tu silnejišia komunikácia diváci-hráči, a vôbec celý trojuholník klub-diváci-hráči tu nefunguje.Aspoň podla môjho názoru...Nechcem nič navrhovať ani prichádzať s „múdrymi myšlienkami“ no pozornosť manažmentu by sa mala sústrediť hl. na mladšie generácie..Na študentov, rodiny...  Ľudí si treba vychovať, neustále prichádzať s niečim novým.. A rozhodne nemám na mysli súťaže typu kto hodí puk najbližšie do stredu . . . . Vid Skalica a „tanečnice“, Košice- k permanentke suveníry zadarmo, svetelná show a pod....Ďalej

10. Poprad

11. Ako vždy, pevne veria J)) Rozhodne káder máme kvalitný, vyrovnaný.. Verím že budeme úspešný....

12. V tomto prípade sa neodvážim zatipovať si...
 

13.Bratislava- Uram
Košice- Bartoš
Martin- Lakosil
Zvolen- Lipiansky
Trenčín- Kollár
Skalica- Palffy
Poprad- Kroták
Žilina- Kontšek,
Kežmarok.- Šechný
 

14. Perfektná komunikácia s niektorými hráčmi...

Ohodnoťte článok


<Staršie | tento článok | Novšie>

Napísané: 22. 2. 2008, 21:49 | Prečítané: 1467x | Kategória: Rozhovory | Napísal: |
Komentáre: 0

Zatiaľ žiaden príspevok, napíš a budeš prvý/á :D

Pridaj komentár
Pridávať komentáre môžu len prihlásení užívatelia!

Spracované za: 3.493s
Sekcia pre redaktorov: Control Panel
(C) oksim & shifty 2007 - 2023
Všetky práva vyhradené