Stránky fanúšikov kežmarského hokeja | Hokejkk.6f.sk

Končia Šechný a Ihnačák...

Šechný do Popradu, Jasovský, Svitana a Mašlonka do Kežmarku

"S hráčom i jeho posledným klubom sme ústne dohodnutí, ale zatiaľ ešte nič nie je na papieri. Šechný je momentálne odcestovaný a tak záležitosť oficiálne dotiahneme po Veľkej noci," povedal pre TASR riaditeľ popradského klubu Tibor Turan. Súčasne doplnil, že opačným smerom sa v plánovanej transakcii vyberie trio Richard Jasovský, Patrik Svitana a Marek Mašlonka

================================================

Tréner Miroslav Ihnačák podľa vlastných slov skončil na lavičke extraligového SkiPark MHK Kežmarok. "Áno, je to pravda. Rozišli sme sa. Vyšlo to zo strany vedenia klubu, dohodli sme sa, že nepredĺžime kontrakt," uviedol pre agentúru SITA štyridsaťšesťročný kormidelník. "Ešte neviem, čo ma čaká v najbližšom čase. Je to čerstvé, nerozprával som sa o mojom ďalšom pôsobení ani s agentom," dodal.

Vedenie kežmarského klubu však odchod kouča nepotvrdilo. "Ešte sa k tomu nebudem vyjadrovať. Je to predčasné, nemôžem to potvrdiť, ani vylúčiť," povedal pre agentúru SITA prezident SkiPark MHK Kežmarok Miroslav Hrobák.

Kežmarčania už po skončení základnej časti extraligy, v ktorej skončili ako nováčik s 52 bodmi na deviatom mieste tabuľky a nepostúpili do play off, avizovali zmeny v hráčskom kádri.

"Je to v takom štádiu, že s istotou neviem nič povedať," uviedol M. Hrobák. Brankár Martin Klempa by však v Kežmarku mal zostať. Potvrdil to aj prezident klubu: "Rešpektujeme, že má svoj vek, ale snažíme sa ho presvedčiť. Vyzerá to tak, že u nás zostane."

 

Zdroj: hokej.sk


<Staršie | tento článok | Novšie>

Napísané: 20. 3. 2008, 19:59 | Prečítané: 1767x | Kategória: Novinky | Napísal: |
Komentáre: 0

Zatiaľ žiaden príspevok, napíš a budeš prvý/á :D

Pridaj komentár
Pridávať komentáre môžu len prihlásení užívatelia!

Spracované za: 0.247s
Sekcia pre redaktorov: Control Panel
(C) oksim & shifty 2007 - 2023
Všetky práva vyhradené